O nás...

shool

Caterpillar club

Více o nás

Jsme věkově smíšená školka zaměřená na všeobecný rozvoj dětí.

Naším cílem jsou spokojené a usměvavé děti, dbáme na to aby si co nejvíce věcí vyzkoušely samy, prožily je, vnímaly všemi smysly a tak si je i zapamatovaly. A právě proto si tu děti vzájemně pomáhají a tím se učí respektu a toleranci k druhým.

Snažíme se dětem přiblížit co nejvíce z praktického života. Protože děti rády pomáhají při různých domácích činnostech, dáváme jim možnost vyzkoušet si přípravu pokrmů či upečení vlastního moučníku (samozřejmě pod dohledem). Při hraní na zahrádce děti objevují krásy zahradničení i základy péče o zvířátka.

Ve školce pořádáme různé projektové a zábavné dny, zde mohou nahlédnout pod pokličku tajů přírody či vědy, ale také se naučí proč slavíme v roce různé svátky. Dbáme na to, aby každý projektový den/týden měl možnost rozvíjet Vaše děti v různých oblastech vzdělávání. Ať už se jedná jemnou a hrubou motoriku, rozvoj logického myšlení nebo rozvoj estetického cítění.

Školka se nachází v malebném prostředí krásné vily na okraji Kladna v blízkosti lesa, kam podnikáme pravidelné výpravy za tajemstvím přírody.

Děti jsou v každodenním prostředí s anglickým rodilým mluvčím, nebo s anglicky mluvící tetou. Snažíme, aby se naše děti co nejlépe připravily na výuku jazyka ve škole. Společně objevujeme svět kolem nás v anglickém a českém jazyce.

Vzdělávací systém je nastavený tak, aby se děti naučili nejen základní dovednosti, které budou potřebovat celý život, ale i takové, které jim usnadní přestup ze školky do první třídy.

Zavolejte nám a domluvte si návštěvu u nás ve školce.

Děti přijímáme po celý rok. Naše školka je otevřená pro děti ve veku 2-6 let.

Naše soukromá jazyková mateřská škola je spolufinancována z EU

eu